IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

5 Pages V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Gljivice !
new_folder
post Oct 20 2009, 08:36 PM
Post #61

Redovni član

Group: Član
Member No.: 7,522

Nisam veterinar ali evo nešto iz mog iskustva:

Ja koristim "Oksanil" rastvor za gljivične infekcije, može da se kupi u veterinarskoj apoteci "Amara Vet" , mileševska 9, 011/344-10-00

Ja sam lečio gljivične infekcije mnogo puta, jednom dnevno namazati rastvor u narednih par dana ali lečenje ide sporo nova dlaka se pojavi tek za mesec dana.

Dobro je što si slikala, ne ličimi baš na gljivičnu infeciju jer su sve rane krvave ali veterinar valjda ima iskustva.

Nije loše imati "oksanil" dezinfekcioni rastvor u kući pogotovu ako imate životinje, nastavi sa terapijom trebalo bi da se rane zasuše ako lek deluje. Oksanil nije skup oko 160din 100ml, nemoj da uzimaš litarski to je koncentrat i služi za druge stvari.

Go to the top of the page

+Quote Post
cectpa52
post Aug 3 2015, 07:00 PM
Post #62

Novi član
*

Group: Član
Member No.: 12,964

Aktiviram ovu temu samo s jednim ciljem ZAHVALJUJEM goly shok NA INFORMACIJAMA O GLJIVICAMA KOD MAČAKA JER SU MI NJENE INFORMACIJE IZUZETNO POMOGLE. Udomili smo malu macu od 4 nedelje i donela je gljivice koje su zarazile moj čopor od 6 mačaka i 8 pasa...na putu smo da se ozdravi...ali borba je bila duga i teška...još u nekim slučajevima neizvesna...goly shok je pomogla adekvatnim konciznim i preciznim informacijama. HVALA
Go to the top of the page

+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 18th December 2017 - 12:21 AM