IPB

 

 

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

 
Reply to this topicStart new topic
> 51. Cacib Beograd - 18.03.2012., Best in show galerija sa skoro 100 fotografija i kompletni rezultati
crnamrlja
post Mar 24 2012, 09:35 AM
Post #1


Gazda :)
*****

Group: Admin
Posts: 2,411
Joined: 28-April 03
From: Beograd
Member No.: 5



Najlepsi pas izlozbe bio je američki stafordski terijer Crusader Iron Squad Long Step, vl. Darko Živanović i Dalibor Antić iz Padinske Skele,




Kompletnu galeriju sa skoro 100 fotografija mozete pogledati ovde:
http://www.zivotinjsko-carstvo.com/psi/cac...eograd_2012.php




I FCI: 1. belgijski ovčar - malinoa Margo, vl. Dmitar Vujnović; 2. šetlandski ovčar Eneja Mali Zmaj, vl. Mirjana Čubrić; 3. beli švajcarski ovčar Aron, vl. Branka Dizdar.

II FCI: 1. crni terijer Charodeyka iz Russkoi Dinastii, vl. I. Babchenko; 2. napuljski mastif Ercole Patrizio Italia, vl. Jelena Pavlović i Di Carini; 3. njufaundlandski pas Cyclone Vom Darius Land, vl. Tatjana Bilbija Laličević; 4. nemačka doga crna Astaire From Nalanee Gemma, vl. Vladimir Vujin.

III FCI: 1. američki stafordski terijer Crusader Iron Squad Long Step, vl. Darko Živanović i Dalibor Antić; 2. stafordski bul terijer Heiter Krieger Fair Play, vl. N. Mikheeva i Samara Y. Anrtopov; 3. bul terijer Zebra As-W, vl. Vladimir Vukosavljević, odg."As-W".

IV FCI: 1. oštrodlaki jazavičar kunićar Dragonne Kapitol Del Wanhelsing, vl. Odg."Del Wanhelsing"; 2. kratkodlaki jazavičar Monti od Beljina, vl. Dragomir Beljin; 3. kratkodlaki jazavičar patuljasti Kan Trace Power of Love, vl. Julija Vukušić.

V FCI: 1. sibirski haski Bruno, vl. Milena Stanković; 2. američka akita American Dream "Red Mist Sola Dils", vl. Mirjana Makević - Solomun; 3. samojed Aklaro Catch Me If You Can, vl. Tatjana Ćirić.

VI FCI: 1. dalmatinac United Spots Quinlan, vl. Nenad Dević, Yanko Radunchev; 2. srpski gonič Lari, vl. Goran Jović; 3. baset Viator Benedeky, vl. Mojca Turk Popović.

VII FCI: 1. poenter Big Mama Del Duda, vl. Duško Šormaz; 2. nemački kratkodlaki ptičar Deks of Bert - Haus, vl. Novica Spasojević, pobednik specijalke; 3. nemački oštrodlaki ptičar Điđo Fantastic of Miki, vl. Milan Veskov, odg."Fantastic of Miki".

VIII FCI: 1. labrador retriver Friendly Greeting of Bohemia Bras, vl. Muhamed Hadžimehmedović; 2. engleski špringer španijel Mr.Springer Flier Fizz, vl. Dušan Samardžić i Snežana Jovanović; 3. zlatni retriver Golden Romance Star Blaze, vl. Ana Radovanović, odg."Golden Romance".

IX FCI: 1. mops Anjos Orfeu, vl. Danijela Žarković; 2. kineski ćubasti pas Taigan Dremer Overdrive, vl. Aleksandra Cvijić Palumbo; 3. ši cu Saffron Sherhy Magis Star, vl. Danica Dubajić.

X FCI: 1. irski vučji hrt Lachlal of Irish Cream, vl. Svetozar Živanov; 2. ruski hrt - barzoj Arthur Trismegistus, vl. Robert Kalapsa i Jasna Begović; 3. mali engleski hrt - vipet My Camelot Jazz Spirit, vl. Ana Popović.

Mladi vodič: 1. David Ković sa srednje azijskim ovčarom Aladin Cakan Montenegro; 2. Igor Mrđa sa zapadno škotskim belim terijerom; 3. Dorotea Malešević sa salukijem.

Bebe: 1. oštrodlaki jazavičar Attenti Al Lupo Del Lago Prile, vl. Odg."Del Wanhelsing"; 2. francuski buldog Szasz Fabrecio Dell Tionzo Ramiz, vl. Arpad Szasz; 3. kane korso Da Vinci Corso Di Munteanu, vl. Emil Munćan.

Najmlađi: 1. srednje azijski ovčar Aladin Cakan Montenegro, David Ković; 2. dalmatinac Boutonneux Heaven Can Wait for Vanhelsing, vl. "B and Miss S Drewitt-Barlow"; 3. nemačka doga harlekin Lula Rosa Del Casco Vijeo, vl. Nataša i Larisa Nikolič.

Veterani: 1. patuljasti crno-srebrni šnaucer Express Man Rezlark, Euro Ch, vl. Jelena Nikolić, odg."House Kazak"; 2. argentinski pas Deus, vl. Dejan Branković; 3. belgijski ovčar - grenendal Brando-Nat Du Chemin Des Sorcieres, vl. Ana Vladisavljević.

Parovi: 1. arapski hrtovi - slugi, vl. Agnes Rey Przezdziecki; 2. nemački kratkodlaki ptičari, vl. Miloš Zorić, odg."Step Haus Zorić"; 3. nemačke doge crne, vl. Nataša i Larisa Nikolič.

Odgajivačke grupe: 1. veliki crni šnauceri, vl. Milan Došen, odg."Sebastian Hogar"; 2. zapadno škotski beli terijeri, vl. Zita Kotlaš Šarnjai; 3. nemački lovni terijeri, vl. Petar Cekić.

Junior BIS - po FCI grupama
I FCI grupa: belgijski ovčar - grenendal Captain Black, vl. Ana Vladisavljević.
II FCI: rotvajler Jessi Von Der Tonberger Hohe, vl. Nikola Prodanović.
III FCI: američki stafordski terijer Atlantic Tico King of Ring's, vl. Miloje Ćirović.
IV FCI: oštrodlaki jazavičar standard Amor, vl. Irenka Dudaš.
V FCI: čau čau Lionella, vl. Nemanja Gačić.
VI FCI: bigl Ilarion Agent Kodi, vl. Peko Roganović.
VII FCI: nemački kratkodlaki ptičar Honey Step Haus Zorić, vl. Miloš Zorić, odg."Step Haus Zorić".
VIII FCI: zlatni retriver Spring River of Golden Duck, vl. Jovica Marčeta.
IX FCI: patuljasta crna pudla Pinocchio Party of Abra-Lee Charm, vl. Mudreša-Ćetković.
X FCI: arapski hrt - slugi Fe Taiga De La Horde D Or, vl. Agnes Rey Przezdziecki.
Rotvajler je prvoplasiran, patuljasta crna pudla je zauzela drugo mesto, dok je arapski hrt na trećem mestu.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th October 2014 - 02:22 AM