IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

Reply to this topicStart new topic
> Recepti Za Ishranu Psa
Vuk_kg
post Jan 28 2006, 10:30 AM
Post #1

Novi član
*

Group: Član
Member No.: 1,077

Posto sam video da ovde nema nijedna tema na temu domace ishrane pasa ja reko da otvorim .Sve svoje recepte savate i ostale stvari u vezi sa isranom psa mozete ovde ostaviti.
Go to the top of the page

+Quote Post
From Russia with...
post Apr 12 2006, 02:26 PM
Post #2

Junior
**

From: SCG-UKRAINA
Member No.: 1,359

QUOTE(Vuk_kg @ Jan 28 2006, 09:30 AM)
Posto sam video da ovde nema nijedna tema na temu domace ishrane pasa ja reko da otvorim .Sve svoje recepte savate i ostale stvari u vezi sa isranom psa mozete ovde ostaviti.

Eto vidim da bas imamo lepu kuhinju za pse tongue.gif ja praktikujem da hranim moje pse mesanom hranom, a i kada dajem suvu dodajem u nju konzervu ribe , sta je jako dobro za dlaku i za razvoj, tako da 2 puta nedeljno dobijaju i nju, jednom dajem jaje prepelice. Dodajen i rendanu sargarepu i jabuku, a kao sladkis dajem kupus, krastavas, paradajz thumbsup.gif a tu je i jagode,banane i ostalo voce i povrce koje zele, sta vole znam kada kuvam,jer onda ceo copor nadzira moje kuvanje.
Naravno tu je i koske-rskavice jednom nedeljno mig mig /
A kada kuvam rezance, pirinac uvek dodajem i kuvano mleveno meso rolleyes.gif

--------------------
Tatjana"From Russia with love"user posted image

+Quote Post
sutomore
post Feb 10 2007, 06:06 AM
Post #3

Junior
**

From: sutomore
Member No.: 2,578

ja imam vucjaka koji je trenutno star 5 meseci. od prvog dana sam ga hranila po knjigama i savetima. sto se tice granula nije odusevljen i svaki put ih prospe. jako voli sargarepu sto kuvanu sto sirovu. mada vecinom mu kuvam a to ide ovako: skuvam supu od piletine ili govedine i procedim u nju ubacim sargarepu , pirinac i testeninu, to je to i obozava je. mada jede sve sto jedemo i mi, klinci mu daju od svega sto jedu oni sem slatkisa(jer to nije dobro). mada kao svako dijete ima perioda kad oce da jede i kad nece da jede. sto se tice vitamina trenutno pije dva kalcijum-karbonata, jedan bevipleks, dve granule AD vitamina na dan. kad napuni 6 meseci po savetu veterinara od navrsenih sest meseci ukidamo taj kalcijum-karbonat i prelazimo na cist kalcijum i to na pet tableta dnevno (tako su rekli veterinari). inace sto se jos tice hrane dajem mu skroz mladi sir,cokoladice za pse, i pedigre grickalice. da ne zaboravim, rekli su mi veterinari ni slucajno svinjsko meso ili koske jer svinjsko meso ima neke amino kiseline koje izvlace kalcijum iz organizma. zato dobija govedje i jagnjece. najvise voli kad donesem onu kosku od butne kosti koja ima i po 5-7kg. razbijem je i izvadim onu srz i to mu dam. ako jede srz nikad nece imati rahitis a to je jako vazno za pse velikih rasa. eto toliko, mozda ovo nekom i pomogne smile.gif 36_22_14.gif

--------------------
[COLOR=blue]svi mi imamo nekog koga nemamo

+Quote Post
grisha
post Feb 17 2007, 02:41 PM
Post #4

Novi član
*

Member No.: 1,536

ja sam do skoro mog hranio grkljanima i pirincem medjutim sad je dobio neku alergiju pa je na djeti koju bih i ja jeo. morem mesec dana da ga hranim konjetinom i pirincem, bez izuzetka.izbi mi sve pare iz dzepa,ako neko zna gde u beogradu ima jeftina konjetina neka mi javi inace odoh u mius tongue.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 23rd July 2014 - 09:07 PM