IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

Reply to this topicStart new topic
> Pronadjen Irski Seter ženka, 24. februara / nadjena kod Tašmajdana!!
Guest_Gost_Ksenija 24.februar_*
post Feb 24 2006, 04:13 PM
Post #1

Gost

16_2_10[1].gif Molim VAS da mi pomognete da nadjem vlasnika ili da me uputite dalje ....kako da stavim oglas na televiziju.
Pronašla sam mladu ženku Irskog setera, danas, ispod Tašmajdanskog parka, kod Nacionalne (poštanske) štedionice...skroz je pas delovao dezorijentisano, išao je samo levo-desno...pa na kola...zamalo da ga udare sad.gif ...nisam mogla da je ostavim. Neka žena mi je pripomogla, našla mi je kanapče kako bih povela kucu kući, a usput je pitala okolo ljude, pa su joj neki rekli - kod "Nišlije" roštilja - da se pas već sedam dana mota tu okolo, dodje pojede šta mu daju i ode...
...sada je ovde kod moje kuće, pa bih želela da je vratim tamo gde pripada.
...stalno grebe vrata, hoće napolje!!...ne laje uopšte...
Ne razumem se u pse i ne znam šta da radim? sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Ksenija 24.febru...
post Feb 24 2006, 04:46 PM
Post #2

__DRUGARI MAČKARI__ moj crni mačorčić zauvek u mom sr(CULE)ncetu

Group: Urednik
From: Beograde, sa nama i u nama zivis ti..
Member No.: 1,186

evo i slike thumbsup.gif 16_2_10[1].gif

--------------------

+Quote Post
Tweety
post Feb 24 2006, 08:44 PM
Post #3

Novi član
*

Group: Član
Member No.: 357

Prekrasna je.
I sigurna sam da će jako brzo naći dom rolleyes.gif
Inače, što se tiče oglasa za tv - najbolje je da odeš u Studio B (nalazi se u beograđanci). Nisam sigurna za sprat, ali pitaj na portirnici.
Mi smo tako časkom pronašli našu setterku kad se izgubila smile.gif

Srećno thumbsup.gif

+Quote Post
lalence
post Feb 24 2006, 09:10 PM
Post #4

Domaći

Member No.: 748

Pogledaj na uhu, iznutra da li ima neki tetoviran broj ili cip.

--------------------
"Mačke postoje kako bi opovrgle dogmu kako je sve stvoreno da bi služilo čoveku", Paul Gray

+Quote Post
Ksenija 24.febru...
post Feb 24 2006, 11:08 PM
Post #5

Hvala na dobrim savetima...kuca je na sigurnom, neka devojka je uzela... smile.gif
- Moji roditelji su rekli da nipšto ne može da ostane kod nas večeras i da vratim kucu tamo gde sam je nasla - što sam nerado i bez izbora uradila mad.gif .
Vezala sam kuci poruku oko vrata sa molbom da ako neko može da je uzme i da ću ja postaviti oglas svuda oko parka i na drugim mestima, i napisala sam svoj broj telefona u slučaju da je neko stvarno nadje i odvede kući bar na neko vreme...
Otišla sam do palilulske pijace, odmah ispod Tašmajdana, kod roštilja Nišlije i teška srca ostavila tu prelepu ženicu irskog setera...prešla preko puta ulice i pratila je kako se kreće. Kuca je krenula ka Beogradskoj ulici ka mojoj kući i zastala je na raskrsnici. Nakon dva tri minuta naišle su tri Dame koje su stale kod kuce jer im kao i meni verovatno nije bilo jasno otkud irski seter sam na ulici. Onda su uočile poruku oko vrata i nakon pet deset, minuta povele kucu do svojih kola koja su bila preko puta ulice...i odvezle je kući thumbsup.gif .
Tako mi je laknulo i mirna srca sam otišla kući smile.gif
Nije prošlo petnaest minuta, a jedna od te tri dame me je pozvala i rekla da je pre godinu dana njoj uginuo takodje Irski seter i da se oduševila kad je videla ovu kucu 16_2_10[1].gif .
Rekla je da ćemo se još čuti, ali meni se čini da je ova ženkica našla svoju novu vlasnicu thumbsup.gif ...
Naravno da ću staviti oglase svuda za slučaj da je javi "pravi" vlasnik!!
Tako da se sve završilo sjajno...još jednom hvala za informacije i savete. ...mislim da ova kuca nema nikakav broj na ušima...
VELIKI POZDRAV SVIM LJUBITELJIMA ŽIVOTINJA!!!

--------------------

+Quote Post
lalence
post Mar 2 2006, 11:50 PM
Post #6

Domaći

Muz me je grdio sto nisam uzela tu zenku da pravi drustvo mom Ogiju. I tako je usamljen, ima jednu drugaricu u komsiluku ali mu se ne svidja. Pa ne mogu vise, imam ih cetvoro.
Pozdrav toj kuci od Ogija
Attached File(s)
Attached File  22_09_05_1638.jpg ( 0bytes ) Number of downloads: 0

--------------------
"Mačke postoje kako bi opovrgle dogmu kako je sve stvoreno da bi služilo čoveku", Paul Gray

+Quote Post
Ksenija 24.febru...
post Aug 10 2006, 03:03 AM
Post #7

Ej, LJUDIIII!!!
Ne mogu da verujem....evo mene ponovo na internetu...pretražujem sve moguće vezano za male MACE??? Tj. za mojega novog, maloga mačorčića Culeta!!!!

I pronadjoh sve ovde na sajtu tj. FORUMU ŽIVOTINJSKOG CARSTVA!!!!!!!!
I taman da se registrujem setih se da sam se JEDNOM ranije već prijavila....

Da li mi verujete da sam Ja ona osoba što je pre nekoliko meseci tačnije 24. FEBRUARA 2oo6. - pronašla ženku Irskog Setera!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Sada sam jako ponosna, jer nisam novi član, već se osećam kao neki HEROJ!!!
Ovde gore sam u poslednjoj poruci napisala da su tri žene uzele "Abi" (sad znam kako se zove)...Medjutim tu nije bio kraj, ali da ne bih dužila bez potrebe, reći ću da je sada, nadam se, sve kako treba sa Abi, jer su joj pronadjene prave gazde ...mada možda ne i odgovarajuće, ali to je valjda život - makar gorča strana!

Evo, jako mi je drago što sam ponovo "OVDE" jer sam oduvek volela SVE životinje...I KONAČNO IMAM SVOG KUĆNOG LJUBIMCA MALOG, ŽIVAHNOG MAČORČIĆA CULETA smile.gif!!!!!

I pre svega želim da pozdravim sve lubitelje životinja - TJ: PRAVE LJUBITELJE KOJI ZAUVEK OSTAJU SA SVOJIM LJUBIMCIMA - tj. ČUVAJU IH!

Odoh sad na spavanje, jer sam satima čitala teme ovde U CARSTVU ŽIVOTINJA, pa ću sutra kad se probudim da "dodjem" na temu o MACAMA!

P:S: OVA ŽENKICA IRSKOG SETERA IMA UŽASNE VLASNIKE I NIJE NI ČUDO ŠTO STALNO ODŠETA SAMA ...NJENE GAZDE NISU IMALE ODGOVORNOSTI NI DA JOJ STAVE OGRLICU, ČUSTO DA SE ZNA DA IMA DOM, ALI SADA VALJDA IMA JER SU VLASNICI UZ POVRATAK ABI DOBILI I OGRLICU OD ONE DEVOJKE ŠTO JE VEĆ IMALA IRSKOG SETERA! NADAM SE DA JE ABI NOSI!

http://img186.imageshack.us/img186/3366/ma...maliculeyy2.jpg
http://img210.imageshack.us/img210/...ture001bzc6.jpg
http://img368.imageshack.us/img368/6162/culesg3.jpg
EVO JE MOJA LJUBAV CUCKO! Pozdrav do sutra! Pogotovo Lalencetu čije sam poruke čitala u nedogled na temi Mačorčića ŠUNJE....ali o tome od sutra sada su mi oči ispale! Nadam se da ćemo se lepo družiti od sad jer sam i ja konačno našla svoje ljubimče!

--------------------

+Quote Post
lalence
post Aug 10 2006, 08:15 AM
Post #8

Domaći

Dobro došla Ksenija sa svojim malim medenjačićem. Pozdravljamo vas oboje i jedva čekamo sličice, pričice i nadamo se lepom druženju. 36_33_8.gif

--------------------

+Quote Post
Nosorog
post Aug 10 2006, 09:43 AM
Post #9

Zorana - počasni član

From: Aleksandrovo
Member No.: 1,479

smile.gif Dobrodosla!
Nadam se da ce ti se svideti nase ZIVOTINJSKO CARSTVO tj.Crnemrlje smile.gif

Pozzz icon_hippi.gif

+Quote Post
Ancic
post Aug 10 2006, 09:51 AM
Post #10

Redovni član

From: Zajecar
Member No.: 1,527

Dobro dosla u ZIVOTINJSKO CARSTVO!!! 36_33_9.gif laugh.gif

+Quote Post
Danica
post Aug 10 2006, 02:40 PM
Post #11

Redovni član

From: Beograd
Member No.: 1,736

Dobrodosla na forum! Inace sto se tice seterke Abi, ako je jos koji put nadjes na ulici bez ogrlice daj je opet toj zeni i nemoj je ni vracati pravom vlasniku. Moja drugarica mu je vracala psa sto puta dok nije ukapirala da je on drzi u dvoristu u kome ima rupa na vratima i ona izadje kad hoce. Drugo, pas stalno jede iz kontejnera i smuca se po ulici malo izbezumljeno i uopste ne kapiram zasto je vlasnik i dalje pusta da to radi. mad.gif Pas je inace predobar i jako umiljat i stvarno je steta da takav pas (a i bilo kakav drugi) strada zbor nemarnosti vlasnika. Ne razumem zasto neko uopste nabavlja zivotinju ako ne zeli da se o njoj stara. Dobro, malo sam odlutala od teme, a to je dobrodoslica na forum. I da napomenem da je mali macak presladak! 16_1_23.gif

+Quote Post
lalence
post Aug 10 2006, 04:12 PM
Post #12

Domaći

Meni je strasno zao te kuce. Na gornjim slikama izgleda dosta mrsavo i jadno. Ne mogu da verujem da neko ne pazi takvog psa. E... kada ne bi jurila macke ... ja bih je uzela da moj Ogi dobije devojku i da ima drustvo.

--------------------

+Quote Post
Ksenija 24.febru...
post Aug 10 2006, 04:47 PM
Post #13

QUOTE(lalence @ Aug 10 2006, 03:12 PM)
E... kada ne bi jurila macke ... ja bih je uzela da moj Ogi dobije devojku i da ima drustvo.

Ta Abi je valjda stara oko 13 godina, ali i ovako kažeš Lalence da juriš mačke...

A ja sam jutros oko 7h išla u prodavnicu i videla najmanje mače do sad uživo (pošto ima slika na internetu i manjih - starih dan, dva).
Rešila sam da ga uslikam za internet i da molim sreću da mi izadje u susret i da neko vidi to sićušno stvorenje poželi da ga spase od milijardu opasnosti kojima je trenutno okružen.
Mače je (videćete uskoro samo da ga uslikam i stavim slike na net) ...dakle, mače je veliko skoro koliko i šaka tj. na dlan staje.
Jutros je toliko bilo gladno da me je tri puta ujelo misleći da sam ja klopa...šmrc.
Pojela je mala Šljuza više mesa nego što joj je "velik" stomak...Idem sad ponovo da je nahranim i uslikam, a onda da stavim slike na net da je vidite i da zajedno probamo da je udomimo...srculence!

P.S.
I UKOLIKO NEKO POŽELI DA JE UZME MORAĆE PRVO DA PRISTANE NA MOJ UGOVOR U PAŽENJU I MAŽENJU I ČUVANJU ČAK I KAD PORASTE!!!

P.S. 2
I OVO JESTE BILO SKRETANJE SA TEME ALI ĆE OVA TEMA I ONAKO UBRZO DA "POTONE U ZABORAV" ....

"Vidimo" se kasnije u temi o macama!!!
Ako možete pitajte da li neko želi najmanju macu na svetu!
Daću joj i jogurt (umesto mleka)! POZDRAV!

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 25th July 2014 - 07:15 PM