IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Protest Na Zlatiboru, mali skup povodom hajke na vukove
milanche
post Feb 27 2006, 04:44 PM
Post #1

Junior
**

Group: Član
Member No.: 845

Dragi ljubitelji prirode,

pokret Vivat_Lupus organizuje odlazak na Zlatibor 4.3.2006. sa ciljem da dejuje na javnost u Srbiji i da skrene paznju na nepotrebno ubijanje vukova (i ostalih krupnih karnivora).

Broj mesta je ogranicen. Odlazi se autobusima oko 3 a.m., a povratak je planiran u vecernjim satima. Po jedan autobus krece iz Novog Sada i Beograda. Sakupicemo se u centru Partizanskih Voda gde cemo odrzati mali performans, deliti propagandni materijal i odrzati konferenciju za medije. Takodje, poseticemo i ekoloski centar u selu Sljivovica kod Uzica.

Broj mesta je ogranicen. Cena povratne karte iz Beograda je 650, a iz Novog Sada 700 dinara. Rezervacije se primaju do srede uvece. Nakon toga ne garantujemo za mesta.

Ako zelite da se prikljucite ovom mirnom skupu, javite se na: milruzic@yahoo.com, sciban@eunet.yu, marko_djurakic@yahoo.com

--------------------
www.wild-serbia.com
Go to the top of the page

+Quote Post
milanche
post Mar 1 2006, 09:49 PM
Post #2

Junior
**

Niko nece da ide? Niko ne podrzava akciju?

Ne mogu da verujem!

--------------------
www.wild-serbia.com

+Quote Post
KatPaws
post Mar 1 2006, 10:44 PM
Post #3

Domaći

Group: Urednik
From: Novi Sad
Member No.: 389

Mislis niko sa ovog foruma ili je uopsteno slab odziv?

Ja bih stvarno isla da ne moram radim. sad.gif Jedino da pitam gazdu da li bi hteo da menjamo subote da radi on ovu umesto mene... mada ono... ja sam samo jedan clan vise manje... 16_3_119[1].gif ne znam... videcu.

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 1 2006, 11:55 PM
Post #4

Gazda :)

Group: Admin
From: Beograd
Member No.: 5

Kako ne ide niko, idem ja smile.gif

--------------------

+Quote Post
milanche
post Mar 2 2006, 09:21 PM
Post #5

Junior
**

Gorane, izvini, naravno da znam da ti ides, ali zao mi je zto se ostali sada uopste nisu ukljucili. Svi se deklarisu kao "preterani ljubitelji zivotinja", a kada treba da se ode i uradi nesto konkretno, nema nigde nikog!

--------------------
www.wild-serbia.com

+Quote Post
milanche
post Mar 2 2006, 09:27 PM
Post #6

Junior
**

Pogledajte ovo.

Sta mislite?

http://www.ekoforum.org.yu/index/vest.asp?vID=625

--------------------
www.wild-serbia.com

+Quote Post
KatPaws
post Mar 2 2006, 10:50 PM
Post #7

Domaći

QUOTE(milanche @ Mar 2 2006, 09:21 PM)
Gorane, izvini, naravno da znam da ti ides, ali zao mi je zto se ostali sada uopste nisu ukljucili. Svi se deklarisu kao "preterani ljubitelji zivotinja", a kada treba da se ode i uradi nesto konkretno, nema nigde nikog!

Pa pazi... osim toga sto neki "ljubitelji zivotinja" moraju da rade, ima i ljubitelja ovde na forumu koji su maloletni, koji nemaju love za bus, ili nesto trece... cetvrto. Nije bas da je samo potrebna dobra volja da bi se ucestvovalo u takvoj vrsti akcije, i mislim da nije u redu optuzivati bilo koga za neaktivnost na osnovu neke tvoje pretpostavke da ljudi nesto nece da urade a mogu... a ne da hoce, a ne mogu. Tako da razmisli malo o nekim stvarima pre nego sto krenes da prozivas ljude ovako javno.

+Quote Post
lalence
post Mar 2 2006, 11:33 PM
Post #8

Domaći

Member No.: 748

Posto ide Crnamrlja, on je i tako zastupnik svih nas pa neka kaze da je u nase ime tamo otisao, a mi cemo to potvrditi, vecina ce se sloziti. U ime citavog foruma Zivotinjsko carstvo.

--------------------
"Mačke postoje kako bi opovrgle dogmu kako je sve stvoreno da bi služilo čoveku", Paul Gray

+Quote Post
Vanja
post Mar 2 2006, 11:38 PM
Post #9

Redovni član

Member No.: 934

Pa ja bih isla ali da li ti mislis da ce me neko pustiti??? Ne bas a i nemamo bas trenutno kinte za bus, i ja sam maloletna!!! sad.gif sad.gif
P.S. Da sam punoletna, puna love, i kad mi me pustili isla bih garant... Ide mi se ali ne mogu!!!

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 3 2006, 12:12 AM
Post #10

QUOTE(KatPaws @ Mar 2 2006, 10:50 PM)
Pa pazi... osim toga sto neki "ljubitelji zivotinja" moraju da rade, ima i ljubitelja ovde na forumu koji su maloletni, koji nemaju love za bus, ili nesto trece... cetvrto. Nije bas da je samo potrebna dobra volja da bi se ucestvovalo u takvoj vrsti akcije, i mislim da nije u redu optuzivati bilo koga za neaktivnost na osnovu neke tvoje pretpostavke da ljudi nesto nece da urade a mogu... a ne da hoce, a ne mogu. Tako da razmisli malo o nekim stvarima pre nego sto krenes da prozivas ljude ovako javno.

Covek je potpuno u pravu, kad treba da se preteruje na recima, ne zna se ko je veci ljubitelj i zastitnik.

Najbolje da svako govori konkretno za sebe, pa nema razloga da branis ove na koje je Milan mislio.

--------------------

+Quote Post
KatPaws
post Mar 3 2006, 12:42 AM
Post #11

Domaći

A na koje je to "ove" mislio? Istna je da su mnogi jaki samo na recima... ali po ovome kako je on to rekao, ja sam bar stekla utisak, da je svrstao sve koji ne idu u isti kosh.

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 3 2006, 09:34 AM
Post #12

Ko je ovde ciji advokat sada ne znam ali pominju se `preterani zastitnici`.

Kad smo pricali na tu temu, ja sam razumeo da ti uopste ne verujes da se ista moze uciniti...

--------------------

+Quote Post
KatPaws
post Mar 3 2006, 10:05 AM
Post #13

Domaći

QUOTE(crnamrlja @ Mar 3 2006, 09:34 AM)
Kad smo pricali na tu temu, ja sam razumeo da ti uopste ne verujes da se ista moze uciniti...

Izvoli sad daj jos i transcropt naseg chata gde smo pricali o tome, tako da svi mogu da procitaju tacno sta sam sve rekla i u sta ja sve verujem i ne verujem rolleyes.gif Uostalom sam si rekao da posto sam ja pesimista "ja se ne racunam" tako da.... sve moje dalje komentare vezane za ovu temu / taj skup / i celu ovu ideju... cu zadrzati za sebe. And just for the record - bez obzira sta ja mislila, da mogu isla bih radi podrske onima koji nisu pesimisti kao ja.

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 3 2006, 10:12 AM
Post #14

QUOTE(lalence @ Mar 2 2006, 11:33 PM)
Posto ide Crnamrlja, on je i tako zastupnik svih nas pa neka kaze da je u nase ime tamo otisao, a mi cemo to potvrditi, vecina ce se sloziti. U ime citavog foruma Zivotinjsko carstvo.

Crnamrlja, zastupnik svih Vas tongue.gif

Salu na stranu, delom idem da naporavim reportazu, delom sto ne podnosim lovce ni u kom pojavnom obliku.

--------------------

+Quote Post
Kozlov
post Mar 3 2006, 10:43 AM
Post #15

Redovni član

Member No.: 832

Dajte bre ljudi ovo izmice kontroli. Postoji bezbroj raznoraznih razloga zasto neko od nas moze ili ne moze da ide, sto ne znaci da neki nemaju volju ili su jaki samo na recima.

Sto se mene licno tice imam omanju kompilaciju opravdanih ili neopravdanih razloga zasto ne mogu da idem - pare, fax, vrlo losa situacija u kuci na koju bi samoinicijativni odlazak na Zlatibor bio kao ulje na vatru... Kao da ja ne bih isao, ne mogu da nadjem vremena da odem na Avalu koja je petnaest minuta kolima... BTW potrudicu se da idem ali su sanse prilicno skromne.

+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 20th February 2018 - 10:43 PM