IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cacib Beograd Novembar 2004, Vise od 50 originalnih fotografija!
SHIH TZU
post Dec 3 2004, 10:11 AM
Post #31

Novi član
*

Group: Član
From: Novi Sad
Member No.: 216

QUOTE(crnamrlja @ Dec 1 2004, 08:00 PM)
23.

24.

Slike su predivne zaista.Ja kao vlasnik SHIH TZUA cija je slika postavljena zaista nemam nista protiv.
Ime mog psa je PINXIANG FLYNHIGH, star je jednu godinu(01.12.04. je imao rodjendan.Na protekloj izlozbi bio je PRM u konkurenciji od ukupno cetiri mlada muzjaka.Ovim putem cestitam svima na rezultatima.
Danka Dubajic
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Albertek_*
post Dec 3 2004, 07:20 PM
Post #32

Gost

QUOTE(crnamrlja @ Dec 1 2004, 08:46 PM)
47.

Slike su predivne. Veoma interesentno sta kamera i vase oko sve videla, neke su bas zabavne.
Na slici sam ja sa nasom Vivien Gigolina YOKO VEKDAN i nadam se da cu dobiti dozvolu objaviti ovu divnu sliku na svom sajtu. Nazalost mi slike nemamo jer ring proti prozoru nije bas dobro mjesto za slikanje.

Hvala na slici
Lucie Miric
www.kennels.cz/monchichi

+Quote Post
tsnena
post Dec 3 2004, 07:22 PM
Post #33

Redovni član

Group: Saradnik
Member No.: 199

Prelepo biggrin.gif I fotografije i ''objekti'', odnosno ovi veličanstveni psi, bar ovo koliko sam ja videla jer se nisu sve fotografije ''otvorile'', ne znam zašto? Posebno mi je simpatična i neobična br.6 - izgledaju kao dvoglavi pas. U pitanju su blizanci, zar ne?

--------------------

+Quote Post
Branka
post Dec 4 2004, 01:45 PM
Post #34

Junior
**

Member No.: 9

fotografije su postavljene u galeriju na online galeriji community.webshots.com kako ne bi zauzimale prostor na samom sajtu.

moze biti da povremeno tesko ide ucitavanje, probajte tada right click>show image ili uradite refresh stranice.

bernski planinski psi koji izgledaju kao dvoglava azdaja su par koji je bio u konkurenciji za Best in show medju parovima.

+Quote Post
crnamrlja
post Dec 4 2004, 02:14 PM
Post #35

Gazda :)

Group: Admin
From: Beograd
Member No.: 5

48.

49.

--------------------

+Quote Post
crnamrlja
post Dec 4 2004, 02:27 PM
Post #36

50.

51.

--------------------

+Quote Post
crnamrlja
post Dec 4 2004, 02:33 PM
Post #37

52.

53.

--------------------

+Quote Post
crnamrlja
post Dec 4 2004, 02:35 PM
Post #38

54.

--------------------

+Quote Post
sneza
post Dec 7 2004, 01:47 PM
Post #39

Junior
**

From: Novi Sad
Member No.: 235

Cao svima,
dali neko slucajno zna ko je vlasnik bobtail-a koji je proglasen za prvaka FCI I grupe na skorasnjem CACIB-u u Beogradu?

+Quote Post
Ahantu
post Dec 10 2004, 03:11 PM
Post #40

Novi član
*

Member No.: 230

Crnamrlja,
nema sta, pravi si majstor fotografije wub.gif
Stvarno odmor za okice

A vlastnicima lepotana na slikama sve cestitke, psi su vam prekrasni.

+Quote Post
crnamrlja
post Dec 11 2004, 12:42 AM
Post #41

unsure.gif ali hvala!

--------------------

+Quote Post
Majutak
post Dec 12 2004, 12:56 AM
Post #42

Novi član
*

Member No.: 239

Pozdrav svima
Ja sam naj novija...dopadate mi se... bas lepo...imam dva-pitanja. Dali je Luce sa Jorkijem ona Luce sa Balkankinology? Dali je ljutita Misa ona sa pudlama?
Jedna konstatacija...ovo sto nema SHNAUCERA crnih to se zove rasna diskriminacija, a i ono sto su CRNI RUSKI TERIJERI na onako malim fotografijama. Inace fotografije su vam super. Problem je ispratiti desavanja na vise ringova u isto vreme ja sam trcala iz hale u halu jer su moji ljubimci shnauceri bili u jednoj hali, a CRT u drugoj ovako sa fotografijam barem donekle kompletirate utisak sa izlozbe.
msn-wink.gif msn-wink.gif msn-wink.gif

+Quote Post
Branka
post Dec 12 2004, 01:06 AM
Post #43

Junior
**

Member No.: 9

Majutak, dobrodosla!

`male slike` su samo thumbnails iza kojih kada kliknes se otvaraju velike.

pozdrav i ako imas neke dobre slike snaucera sa izlozbe, ti ih slobodno posalji na cacib2004@zivotinjsko-carstvo.com ili jos brze, okaci ih sama u ovoj temi.

+Quote Post
Guest_Lucia_*
post Dec 26 2004, 12:00 AM
Post #44

Gost

Cao majutak,

Jeste ona sa jorkiem je ta LUCE. Nije to ali Luce sa one farse sto je preostala od foruma ali Luce od Arangels Monchichi.
Planirali smo upoznavanje, evo nije uspelo onda sacekamo proljetni CACIB BG.

Pozdrav Luce
www.kennels.cz/monchichi

+Quote Post
Miša
post Dec 26 2004, 01:39 PM
Post #45

Novi član
*

From: Ljubljana
Member No.: 140

QUOTE(crnamrlja @ Dec 3 2004, 12:16 AM)
Nisam siguran na koju fotografiju mislite. Ako je u pitanju fotografija sa dve crne pudle, onda je [opet] u pitanju vlasnistvo gospodina Kalina Ivanova, urednika bugarskog internet casopisa www.dog.bg, kao sto je i navedeno na fotografiji.

Slobodno se raspitajte cije su vlasnistvo fotografije inace. Onih koji ih naprave ili onih koji su na njima?

Nije mi takodje jasno, Vi imate nesto protiv objavljivanja fotografija na kojima ste snimljeni na izlozbi [dakle javnom mestu na koje ste dobrovoljno dosli bas zato da bi Vas i Vase pse drugi gledali]?

Ukoliko zelite da Vam se posalju veci formati slika na kojima ste Vi ili Vasi psi, potrebno je samo da to lepo kazete.

Medjutim, pravo objavljivanja u bilo kojem javnom [komercijalnom] glasilu ostaje isklucivo pravo autora.

Zabranu na objavljivanje mozete traziti iskljucivo ako Vas neko slika ugrozavajuci Vasu privatnost. [tajno]

Pozdrav
Goran Catic

Pozdrav!
Sa zakasnjenjem odgovaram, izvinite ali sam bila zauzeta. Kao prvo, nisam "ona sa pudlama" ali to nije bitno. A ne trebam ni slike. Posto se sjecam kako i kada je bila napravljena slika i sto mi smeta, napista cu na kratko! U momenat, kada ste se pripremali za slikanje bili ste svi, koji ste bili u taj momenat u blizini, zamoljeni, da ne uznemiravate pse ( ne diraj, ne slikaj, ne zovi...), jer su se odmarali i pripremali za ulazak u BIS. Ali nista od postovanja milidbe. Posto sam u taj momenat drzala na oku mastina, argentinca, jednu dogu i retrivera, nisam uspjela vladati i vama, koji ste se nametali i sa fotoaparatima i rukama za mazenje. I jos ono dvoje za bis!!! I jos imate obraza napisati, da ste vlastnik slike i to na moju ocitu molbu, da slikanja bas u taj momenat ne dozvoljavam.
U bilo koje drugo doba, nema problema, nit za slike, nit za razgovor, nit za objavu!!!. Posto smo krenuli iz Slo negdje u jedan ujutro , putovali cijelu noc,i cijeli dan izlagali pet (5) psa, vjerujte, da smo i mi bili vec na rezervi, kamoli psi, kojima je na kraju vec smetala svaka dlaka!Cak i fotografi! A vlastnistvo slike? Iz napisanog, jasno je razvidno, da ste slikali protiv nase volje? Jedan od psa toliko se iznervirao od bliskavice, da je lajao na fotografa, da se nije mogao umiriti niti na sam ulazak u ring!
E, pa puno hvala, za nista!
Misa

+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 19th January 2018 - 04:38 PM