IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Agility, Sta mislite, da li ste videli....
Maja_Bg
post May 18 2005, 10:17 PM
Post #16

Junior
**

Group: Član
Member No.: 466

Ima li toga u Beogradu?
Go to the top of the page

+Quote Post
Shade
post May 28 2005, 09:38 AM
Post #17

Novi član
*

Group: Saradnik
From: Beograd
Member No.: 317

Svi, koje vas interesuje agility – sutra, 29.05., ce biti u 11 sati na Tasu prezentacija agilityja. Prezentaciju organizuje NestlePurina Pet Care iz Beograda, nastupit ce ekipa iz Novog Sada i moja malenkost (ako se oporavim…). Odlicna prilika, da se agility vidi uzivo!
Za Maju i sve ostale, koji ste iz Beograda i zeleli bi raditi ovaj predivan sport – skoro pa ce se i tu otvoriti skola za agility. Kontaktirati me mozete na KaizenDogClub@yahoo.com ili 064 3654424.
Ne mogu, pa da mi u oci ne padne komentar Black Devila. Neznam, koliko puta si vidio agility i sa koliko pasa si ga radio, pa to verovatno i nije vazno. Komantar mi bas slici na ono ‘’Bez veze je dati toliko novca za porsea, pa nije on nista posebno! Pa, mogao bi ga i ja imati, ali ne zelim se nesto izbacivati!’’ I naravno, nikada ga nisu primili ni za bravu… Provokacija uvek nastane, kada covek misli da zna vise, nego sto u stvari zna. Pa je zato ovo objasnjenje za one, koji zele znati vise… Ako pas slepo sledi vodicu i ako je agility samo pocetak i priprema za ozbiljan rad, nesto sigurno ne valja sa nacinom treninga.
Pozdrav svima, Maja

--------------------
Leangi Pima Dog Training Club

Border Collie, Bearded Collie & Shetland Sheepdog kennel

+Quote Post
Tea
post May 31 2005, 12:12 PM
Post #18

Junior
**

Member No.: 438

Da li neko ima neke fotkice sa Tasa da oni koji nisu bili vide? Ja sam bila i dopalo mi se razmisljam da krenem sa Arisom da krenem da agility samo me interesuje cena kao i mesto gde ce se sve ovo odrzavati. Nadam se da ce neko i reportazu napisati sa Tasa i utiske podeliti sa nama. Ja sam zaista odusevljena! thumbsup.gif

--------------------
Veliki pozdrav od Tee i Arisa

+Quote Post
natali
post May 31 2005, 10:18 PM
Post #19

Junior
**

From: Novi Sad
Member No.: 275

Pomislila sam na trenutak da psu mozda ne bi prijao ovaj sport ali ispravljam se...Verujem da bi mu pruzio zadovoljstvo jer bi provodio vreme sa gazdom u igri i ucenju i sto da ne odrzavao zdravu kondiciju...naravno kad se ne bi preterano forsirao...Znaci, sto da ne?!

+Quote Post
Nina&Kali
post Oct 22 2005, 07:29 PM
Post #20

Novi član
*

Member No.: 591

http://www.agility-wc2006.com/
svetsko prvenstvo u agilitiju 2006 smile.gif

--------------------
Maybe I didn’t hold you... All those lonely, lonely times... And I guess I never told you... I’m so happy that you’re mine... If I make you feel second best... Girl, I’m sorry I was blind... You were always on my mind...

+Quote Post
Lasie
post Jan 14 2006, 05:44 PM
Post #21

Junior
**

Member No.: 991

Agility je super barem bi ova moja malo smrsala! smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif 16_2_10[1].gif

+Quote Post
Milica
post Jun 24 2010, 09:47 AM
Post #22

Redovni član

Member No.: 231

Agiliti je potpuno fantasticna zabava i za psa i za vlasnika. Verujem da bi moj pas uzivao u tome jer je temperamentna, brza, voli da trci ... , ali ja bas i nemam neke godine za trcanje pa .... Svakako podrzavam ovakve vezbe zato sto nema primoravanja, rade psi koji vole da rade zajedno sa vlasnikom, vole da preskacu, vole da se igraju, ako pas nije zainteresovan nece se takmiciti, radice onoliko koliko zeli, a ako pozitivna motivacija daje rezultate radice jos vise, tako da ... samo napred!

Ovo ne treba porediti sa izlozbama pasa jer su iste odavno prestale da postuju zakon odrzanja kvaliteta rase vec su postale cista komercijala u okviru koje se neguje estetika na racun svega ostalog, bar kod nas.

+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 19th February 2018 - 07:12 PM