IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Montreal, Canada, CCA, Nov 7/8/9, 2008
Marina10
post Nov 30 2008, 02:25 PM
Post #31

Domaći

Group: Član
From: Montreal
Member No.: 2,048

...

--------------------
Life may not be the party we hoped for ...but while we are here, we might as well dance.

Go to the top of the page

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 02:28 PM
Post #32

Domaći

Ova predivna Norveska sumska macka je osvojila dosta prvih mesta juce

--------------------
Life may not be the party we hoped for ...but while we are here, we might as well dance.

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 03:23 PM
Post #33

Domaći

Najlepse mace za ovu gosodju su bile ove tri mace
Norveska sumska-kaze sva je u trouglovima kako i treba
Bengalska-divna sara
Orijentalna-predivan profil i glava

--------------------

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 03:29 PM
Post #34

Domaći

smile.gif)

Ovoj gospodji je bio najlepsi Jondelcoon Medici-cameo iz uzgajivacnice moje prijateljice

--------------------

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 03:34 PM
Post #35

Domaći

smile.gif))

--------------------

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 03:38 PM
Post #36

Domaći

I za kraj jedna sibirska maca i mala pufnica sa kragnicom:)))

--------------------

+Quote Post
MFSara
post Nov 30 2008, 05:05 PM
Post #37

Domaći

Group: Saradnik
From: Novi Beograd
Member No.: 1,354

Bravo Marina. Ti postade profesionalac, izveštač sa izložbe mačaka i pasa.
Kaži pošteno ,pošto si videla mačke uživo , na koga liči bela sijamka i tufnasta orijentalka...molom...
Na koga liči onaj prelepi Mejn coon ,sa belim čarapicama...molim...
Na koga liči pojačanje koje si poslala Lalencetu...molim...
Baš ti je bilo lepo!

--------------------

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 05:15 PM
Post #38

Domaći

Jeste, svi lice zato sam vam ih i namenila:))
Nisam profesionalac jer mi je aparat stvarno slab, neki prost Sony, a svi oko mene nose neke kvalitetne aparate...
Pitaju me prijateljice sto ne donesem Chestera kada vec redovno dolazim. Ne bih, jer je to za mene jako stresno, ja se stresiram zbogh njihovih macaka, jos da se mislim i za moju-nema sanse. Ne uzgajam pa da mi je potrebno zbog potomstva. I ovo mi je prva TICA izlozba i nisam jos nacisto sa razredima itd. Na primer bilo je 4 ringa i 4 sudije. Ocenjivali su sve macke, onda je uvece opet isto ocenjivanje sa istim sudijama-koja je poenta, te sudije su vec gledale te iste macke?
Ne razumem bas najbolje, ali nema veze. Uzivala jesam jer je pored nekih 120 macaka bilo i mnogo pasa, a znas ti mene, potpuno sam se raspametila gledajuci sve te pse i macke, naravno. Sve u svemu, divan dan. A setila sam se i svih vas:))

--------------------

+Quote Post
sasame
post Nov 30 2008, 08:51 PM
Post #39

Domaći

From: Novi Sad
Member No.: 3,675

Marina super je izveštaj a još uspešniji vikend koji si posvetila sebi! thumbsup.gif smile.gif

Pošto je već tradicija da izvisim u svakoj prilici, uvodim sebi novi običaj, izabrala sam moju macu, ili možda macana unsure.gif favorita
Attached File(s)
Attached File  285.jpg ( 424.28K ) Number of downloads: 10

--------------------
user posted image

+Quote Post
Marina10
post Nov 30 2008, 09:03 PM
Post #40

Domaći

Lepo si izabrala. Ovo je macak moje prijateljice koji ima 1 god i vec je tezak 8.250 kg Blue tabby maine coon, ime mu je Stormy Weather. Mozda ce ga kastrirati i ostaviti kao ljubimca jer je dobila mace koje bi htela da zadrzi, Stormy se ne svidja sudijama pa ce verovatno ostati kod nje kao ljubimac.

--------------------

+Quote Post
sasame
post Nov 30 2008, 09:43 PM
Post #41

Domaći

From: Novi Sad
Member No.: 3,675

Sudije su pristrasne cool.gif mad.gif

E, Stormy Weather ima i prelepo ime, baš volim kad je takvo vreme ali da sam ja u toploj sobi sa mojom macom smile.gif

Kad ti je već poznat, ako se setiš pošalji jedan hug.gif Stormyju od nas!

--------------------
user posted image

+Quote Post
camelot
post Nov 30 2008, 10:36 PM
Post #42

Domaći

Member No.: 4,012

Marina, divne fotografije, bas sam uzivala thumbsup.gif

+Quote Post
lalence
post Nov 30 2008, 11:20 PM
Post #43

Domaći

Member No.: 748

Marina, sve slike sam odgledala sa istim uživanjem kao da sam bila sa tobom. Hvala ti za setera, najlepši su od najlepših, makar meni i totalno sam luda za seterima. I ja sam trenutno više kučkara nego mačkara ali to ne znaju neki sa foruma, u poverenju. closedeyes.gif

Ipak su main con najlepše mace, sve su lepe ali one njihove divlje njuškice mene izludjuju. Moja Ana se zatelebala u nekog Žuću, nisam zapamtila šta piše o njemu, a ne mogu ponovo da otvaram slike, treba mi dosta vremena, velike su i sporo mi se učitavaju obzirom na moj internet iz neolita.

Kakve su ono mačke-pudlice, šta je to? Nikad nisam čula za tako nešto. Pričaj nešto o njima ako znaš. Sva sam se naježila, meni to deluje strašno, jadne životinjice.

Hvala još jednom za izveštaj, ti si naš macministar za kanadsko-mačkarske izložbe!
Ljubim te u mačku,povuci je za rep!

--------------------
"Mačke postoje kako bi opovrgle dogmu kako je sve stvoreno da bi služilo čoveku", Paul Gray

+Quote Post
Marina10
post Dec 1 2008, 12:28 AM
Post #44

Domaći

Lalence, i meni su maine coon najlepse, ali kad pogledas sve su lepe i svaku bi covek pozeleo!
Poodle cat je ukrstena Devon rex, koja ima kovrdzavu dlaku, sa Scotish fold koja ima polegle usi. Nastala je u Nemackoj i moze se pariti samo sa Devon rexom koji ima uspravne usi zbog genetskih anomalija. Moze se nesto naci o ovoj rasi na internetu. Ja je nikada nisam videla uzivo, ovi ljudi su dosli iz Amerike i uglavnom su odgajivaci vecine macaka na izlozbi bili iz Amerike. Lokalni vole svoje kanadske asosijacije.
Zao mi je sto su slike prevelike, ali mi je bilo stvarno mnogo da ih sve smanjujem pa stavljam na photobucket pa onda na forum. Ovako sam direktno stavljala na fhotobucket pa na forum. Nije bilo mnogo maine coonova, uglavnom su bile bengalske, orijentalke, egipatska mau, burmila, samo jedna britanka, jedna americka kratkodlaka, jedna norveska, jedna sibirska, nekoliko persijskih...Od svega po malo, nije bilo mnogo macaka. Ceo stadon su zauzeli psi. Prava uzivancija sem sto je bilo mnogo ljudi. Svi hoce da pipnu macke od cega se ja najezim jer pipaju nekoliko pa dolaze da pomaze tvoju.
Taj zuca je verovatno cameo tabby iz uzgoja moje prijateljice koja je luda za mackama i ima ih preko 20 u kuci. Stalno je podsecam da poklanja one koje kao male macice nije prodala sto ona i cini. Da ste ovde "ceo"ZC bi dobio maine coonove za cenu sterilizacije:))

--------------------

+Quote Post
Marina10
post Mar 29 2009, 12:04 AM
Post #45

Domaći

Vratila se sa izlozbe macaka-evo slika tongue.gif tongue.gif tongue.gif

prvo Savannah-ovu novu rasu smo vec upoznali pre dve godine
Attached File(s)
Attached File  cat_show_Laval_001.JPG ( 76.18K ) Number of downloads: 7
Attached File  cat_show_Laval_002.JPG ( 76.49K ) Number of downloads: 5

--------------------

+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 21st February 2018 - 04:46 AM