IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

Reply to this topicStart new topic
> Udomljavanje Macaka I Sterilizacija, nekoliko pitanja
ivana002
post Apr 7 2009, 01:23 AM
Post #1

Novi član
*

Group: Član
Member No.: 7,655

Pozdrav svima,
nova sam ovde i imam nekoliko pitanja (izvinjavam se ako negde postoje vec odgovori, ja nisam uspela da ih pronadjem)

Dakle, razmisljam o usvajanju nekog maceta.

Sad me interesuje kako to sve ide, da li mozda udruzenja koja spasavaju ostavljene zivotinje i onda ih udomljavaju, obezbedjuju mozda i sterilizaciju kad maca napuni 6-7 meseci (o svom trosku)?

Ako ne kolika je cena sterilizacije, posto sam trazila po netu i informacije koje sam nasla da se to krece od 4000 do 7500din sto je dosta rekla bih

Da li postoji neka vrsta ugovora izmedju onoga ko uzima i onoga ko daje macu recimo o obaveznoj sterilizaciji, ili o tome da li maca iskljucivo mora da boravi u stanu, itd....

Go to the top of the page

+Quote Post
Nada
post Apr 7 2009, 09:28 AM
Post #2

Novi član
*

Member No.: 141

QUOTE(ivana002 @ Apr 7 2009, 01:23 AM) *
Pozdrav svima,
nova sam ovde i imam nekoliko pitanja (izvinjavam se ako negde postoje vec odgovori, ja nisam uspela da ih pronadjem)

Dakle, razmisljam o usvajanju nekog maceta.

Sad me interesuje kako to sve ide, da li mozda udruzenja koja spasavaju ostavljene zivotinje i onda ih udomljavaju, obezbedjuju mozda i sterilizaciju kad maca napuni 6-7 meseci (o svom trosku)?

Ako ne kolika je cena sterilizacije, posto sam trazila po netu i informacije koje sam nasla da se to krece od 4000 do 7500din sto je dosta rekla bih

Da li postoji neka vrsta ugovora izmedju onoga ko uzima i onoga ko daje macu recimo o obaveznoj sterilizaciji, ili o tome da li maca iskljucivo mora da boravi u stanu, itd....

Draga Ivana,drago mi je da zelis da usrecis jednu macu!!!ja imam divne mace koje smo spasli iz stana umrle bake.Prica je bila dosta tuzna ali sada su one zbrinute i dve su udomljene,ustvari dva decka.Devojka koja je uzela Tosu nije vicna sa macama,prvi joj je kucni ljubimac zato je htela macu od 5-6 meseci i ja sam joj sredila da on bude kastriran,postoperativni period je bio kod mene,ocistila sam ga od buva i unutrasnjih parazita,sve sam ja platila tako da za pocetak ona nema nikakvu brigu.Mace su prelepe ako si zainteresovana da ih vidis javi i se na telefon 20 84 788 Nada.
Attached File(s)
Attached File  CIMG4565.JPG ( 989.29K ) Number of downloads: 10

--------------------

+Quote Post
malina
post Apr 7 2009, 09:39 AM
Post #3

Junior
**

Member No.: 7,455

Ovde na forumu bas ima vec sterilisanih/kastriranih macaka koje poklanjaju.
Bas sam sinoc gledala ima jedna siva prelepa,sterilisana.Pogledaj malo po Forumu.
Evo link za tu macu http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index...mp;#entry137025
thumbsup.gif

+Quote Post
ivana002
post Apr 8 2009, 08:18 AM
Post #4

Novi član
*

Member No.: 7,655

Hvala svima na brzim odgovorima i ponudama

+Quote Post
ex3mgirl
post Apr 8 2009, 11:55 AM
Post #5

Junior
**

From: Užice
Member No.: 7,478

Molim te, ako zaista volis mace, koju god da usvojis sterilisi je. Previse ih je napustenih i unesrecenih.

+Quote Post
Alfie
post Apr 8 2009, 04:51 PM
Post #6

Redovni član

Member No.: 7,145

Ako usvojis mesanca mozes da je sterilses u centru za mesance veoma povoljno, a oni jako dobro rade.Za mace cena je 1800.

--------------------
"Support bacteria. They're the only culture some people have."

+Quote Post
Alfie
post Apr 8 2009, 04:57 PM
Post #7

Redovni član

Member No.: 7,145

Sto se tice ugovora i uslova, udruzenja imaju ugovore i uslove o kojima se dogovoris sa njima pre uzimanja mace.

--------------------
"Support bacteria. They're the only culture some people have."

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 1st October 2014 - 06:57 AM