IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Odlutala Cipovana Kuca, u okolini Dusanovacke pijace
Aska & Juca
post Jan 22 2011, 04:56 PM
Post #16

Domaći

Group: Član
From: Beograd
Member No.: 1,811

QUOTE(micilija @ Jan 21 2011, 02:07 PM) *
Draga Aska & Juco, samo da kezem da i dalje sa najvecom zahvalnoscu mislimo na Vas. Micilija i Nera

Jao drago mi je da ste se javile, i ja cesto razmisljam o vama,o Neri ali nikako da sednem i da nadjem ovu temu da vam se javim jer sam broj izgubila.
S obzirom da svakodnevno prolazim Slavijom ( poso-kuca,kuca-poso ) rolleyes.gif cesto se setim one veceri kada sam je srela i drzala privezanu svojim kaisem dok vi niste dosli. Sada mi je to tako smesno,ali neka bitno da je ona nasla svoju mirnu luku.

Kako ste,kako je mala lepotica, sigurno uziva.
Veliki pozdrav od Vesne,Juce,Mase i Kai i puno nam izmazite Neru.

ps. ako imate ili znate nekoga ko bi udomio jednog deckica,slicnog Neri,javite mi. Ima njegova tema ovde na forumu,zove se Neo i mnogo je sladak.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
micilija
post Feb 18 2011, 03:23 PM
Post #17

Novi član
*

Member No.: 8,692

Drage devojke,

i mi se cesto setimo, kada prolazimo preko Slavije, kako ste nam nasli i sacuvali nasu sasavu kucu. icon_magija.gif Cudesno, zaista.

Nera je dobro, mada znatno sira nego sto je bila, sto je razumljivo. Naime, svaki put kada nas tuzno pogleda dok jedemo, mi se setimo kako se namucila, nagladovala i nalutala po beogradskim ulicama i tutnemo joj zalogajcic za utehu. laugh.gif

Jedino sto se promenilo od njenog povratka u porodicu je to sto je postala agresivna prema strancima i najcesce pokusava (dvaput je i uspela) da nam ujede posetioce. Ko zna sta je dozivela i kakav je klik nastao u njenoj tupavoj glavici.

Zelim vam svima sve najbolje, Nera mase repom u znak najvece naklonosti, a ako cujemo za nekog ko bi usvojio Nea, odmah javljamo.

+Quote Post
Aska & Juca
post Feb 19 2011, 11:35 AM
Post #18

Domaći

From: Beograd
Member No.: 1,811

Nera je dobro, mada znatno sira nego sto je bila, sto je razumljivo. Naime, svaki put kada nas tuzno pogleda dok jedemo, mi se setimo kako se namucila, nagladovala i nalutala po beogradskim ulicama i tutnemo joj zalogajcic za utehu. laugh.gif

E ovo vam je dobra fora, jadna mala nera a ona koristi priliku i mudro cuti.
Mala zlockica rolleyes.gif nek je ziva i zdrava.

--------------------

+Quote Post
micilija
post Dec 27 2013, 02:05 PM
Post #19

Novi član
*

Draga Aska& Juco,

sve ove godine, od kada ste nasli nasu izgubljenu kucu, sa najvecom ljubavlju mislimo na Vas i Vase kucove.

Zahvaljujuci Vama i ovom forumu, nasli smo nasu Neru (ex Leu) posle mucne cetvoronedeljne potrage. Kada smo poceli da gubimo nadu, prepoznali ste je u prljavom i izgladnelom ulicnom psu i sacuvali je dok nismo stigli, uprkos tome sto je bila skoro ponoc i sto ste, verovatno, samo zeleli da sto pre stignete kuci.

Malo je reci da Vam kazem koliko smo Vam zahvalni i koliku ste nam srecu doneli.

Vama, Vasoj porodici i Vasim kucama, cestitamo praznike sa zeljom da Vam se vrati sva dobrota koju ste nama poklonili.

+Quote Post
micilija
post Jan 20 2014, 11:19 AM
Post #20

Novi član
*

Zaista mislimo na Vas sa najvecom zahvalnoscu. Ako Vam se stuca, to je zato sto nocnu epizodu sa Slavije prepicavamo po hiljadu puta, svakome ko zeli da nas slusa. Ako niko ne zeli, mi je prepricavamo medjusobno. smile.gif

Veliki maz za sve vase kucove, a Nera ne bi mogla bas nikako da se pozali na nedostatak mazenja.

Imacemo na umu deckica za usvajanje ako cujemo da ga neko zeli.

Veliki pozdrav i energicno mahanje repom sa nase strane.

QUOTE(Aska & Juca @ Jan 22 2011, 04:56 PM) *
Jao drago mi je da ste se javile, i ja cesto razmisljam o vama,o Neri ali nikako da sednem i da nadjem ovu temu da vam se javim jer sam broj izgubila.
S obzirom da svakodnevno prolazim Slavijom ( poso-kuca,kuca-poso ) rolleyes.gif cesto se setim one veceri kada sam je srela i drzala privezanu svojim kaisem dok vi niste dosli. Sada mi je to tako smesno,ali neka bitno da je ona nasla svoju mirnu luku.

Kako ste,kako je mala lepotica, sigurno uziva.
Veliki pozdrav od Vesne,Juce,Mase i Kai i puno nam izmazite Neru.

ps. ako imate ili znate nekoga ko bi udomio jednog deckica,slicnog Neri,javite mi. Ima njegova tema ovde na forumu,zove se Neo i mnogo je sladak.

+Quote Post
micilija
post Jul 3 2017, 12:46 PM
Post #21

Novi član
*

Ne, nismo vas zaboravili. I dalje mislimo na Vas sa najvecom zahvalnoscu. Nadam se da ste svi dobro.

+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 20th November 2017 - 04:32 PM