Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ukrasna Perad!
Zivotinjsko carstvo forum > Ptice > Papagaji, kanarinci, zebe,...
rade21
zanimaju me sve teme vezane za ukrasne kokoši velike i patuljaste!!!
Inače ja uzgajam crne australorpe,patuljaste kokinkine te patuljasti wiandot srebrni,ima li još koji uzgajivač tu na forumu!!! rolleyes.gif
rade21
eto,rado bi stavio slike,ali još ne znam kako!!!
Nosorog
Slike mozes postaviti ovako:
Kad pises komentar ispod imas Browse i tu kliknes i ubacis sliku.Slika mora biti najvise 640x 420 odprilike...
goly shok
sad.gif nemamo na forumu jedno posebno mesto za ukrasnu zivinu... i ja stalno gledam gde ima necega. evo, pre par dana smo zapoceli ovde: "ostale vrste domacih i divljuh zivotinja" http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/i...t=ST&f=7&t=3125

inace, sto se slika tice, verovatno treba da smanjis sliku... a druga varijanta je da je postavis u neki "album" na Internetu i onda kopiras adresu od tamo... samo i tada pazi da ne bude sira od 600, da ne "razvuce" stranicu. ja koristim www.photobucket.com

P.S. nestrpljivo cekamo slicice smile.gif
rade21
evo mojih kokinkina patuljastih!!!
rade21
rade21
evo konačno!!!to su moje wiandote srebrne,ostalo stiže kad ih ponovno naslikam!!!
rade21
rade21
rade21
rade21
rade21
rade21
eto to su moje kokinkine,nadam seda će vam se svidjeti,australorpe ću poslati kasnije,kada ih prebacim u album!!!
Volio bi da i ostali uzgajivači pošalju slike svoje živine,pa da ljudi mogu malo vidjeti i interesirati se!!!pozdrav!!! thumbsup.gif
rade21
i moji australorpi!!!
goly shok
WOW thumbsup.gif

Lepe koke. Evo i ja cu da slikam narednih dana moje kikerece. Nisam nikakav odgajivac, ali imam jedan par saboa, crna koka i beli petlic a mislim da kupim i jedan par svilenih saboa smile.gif
rade21
eto super,ljepi su mi šaboi,ja sam imao jednu koku,pa sam je dao jednom drugom uzgajivaču,a nisam znao da postoje svileni šaboi!!!
Milan zr
Cao Rade!
Ja sam poceo nesto o ukrasnoj zivini na ovom forumu ali slabije je bilo interesovanje nego na forumu svijeta zivotinja.Srecom zaiteresovali smo ljude pa se nadam da ce se povecati broj zivinara!
Inace ja sam iz Zrenjanina imam pat. njuhempsira,veliku vijandotu,pat.faverola,indijske patke trkacice i paunove.Ove sezone izlagao sam vijandotu i hempsira i imao 6 sampiona.Voleo bi da se jave svi ljubitelji zivine da razmenimo iskustva!
rade21
Ćao milane,daj pošalji koju sliku,ljudi koji tek počinju gajiti ukrasnu perad nemaju pojma koje vrste postoje,a kamoli kako koja izgleda,tako da ljude naj više privlači obilje slika na forumu i naravno pametni savjeti i odgovori!!!
Milan zr
Rade potpuno si u pravu!Evo slike mojih patuljastih faverola rase koja postoji i u velikoj formi.
p.s.Rade da li si izlagao nesto ove sezone?
Milan zr
A ovo su patuljasti nju hempsiri rasa koja takodje postoji i u velikom formatu
Milan zr
Evo i austtralorpa od pre dve godine!!!
Milan zr
Za one koji mozda ne znaju ova rasa je holandska belocubasta
rade21
ljepe slike,jesu li to tvoje kokoši???
meni su se izlegli prvi australorpi(15)komada,a i još mi jedna koka sjedi!!! thumbsup.gif Šta zi sve uzgajaš od peradi?
da i jesi li posjetio svijet ljubimaca forum?
Milan zr
Sve su moje kokoske osim belocubana.Naravno da sam isao na vas sajt i moram priznati da je vise ljudi aktivirano oko zivine nego na ovom sajtu ali se nadam da cemo i ovde zainteresovati clanove.Evo slika mog pevca sampiona u Pancevu!
rade21
daj mi reci da li je to patuljasta ili velika viandota??
rade21
bilo bi dobro zamoliti moderatore da sve teme o ovim životinjama ujedine pod jednu:npr UKRASNA PERAD ili nekako slično pa bi ljudi lakše dolazili do tog!!!
Šta kažeš na to??
rade21
LJepi su ti australorpi!!!Daj mi reci kakvi su kao kvočke??
Ida šta nije bez veze da je o kokošima pod temom papagaji,kanarinci,zebe...mislim nema smisla moraš biti jako uporan da bi tamo uopće pogledao!!!
srdjanbl
orpingto koka
srdjanbl
mladi orpingtoni
srdjanbl
QUOTE(srdjanbl @ Oct 14 2008, 07:57 PM)
mladi orpingtoni

imam jos neke vrste zivine.Pa cu postaviti i njihove fotke kad ih uslikam.BAS mi je drago da postoji i ovakav kutak,....za ljubitelje ukrasne zivine...Poz svima rolleyes.gif
cochin
QUOTE(srdjanbl @ Oct 14 2008, 10:38 PM) *
imam jos neke vrste zivine.Pa cu postaviti i njihove fotke kad ih uslikam.BAS mi je drago da postoji i ovakav kutak,....za ljubitelje ukrasne zivine...Poz svima rolleyes.gif

cao srdjane , ne mogu da vidim slike , ajde probaj da postavis jos jednom i li da dodjesu temu ukrasna zivina - u ostale zivotinje
cochin
QUOTE(cochin @ Oct 22 2008, 08:22 PM) *
cao srdjane , ne mogu da vidim slike , ajde probaj da postavis jos jednom i li da dodjesu temu ukrasna zivina - u ostale zivotinje

e sad je ok , jako su mi lepi tvoji orpingtoni , jel imas jos neke zivine , ajde pstavi jos koju sliku , ja sam moje stavio u temi - ukrasna zivina
srdjanbl
QUOTE(cochin @ Oct 22 2008, 08:25 PM) *
e sad je ok , jako su mi lepi tvoji orpingtoni , jel imas jos neke zivine , ajde pstavi jos koju sliku , ja sam moje stavio u temi - ukrasna zivina

cao evo postavio sam nove slike u tvojoj temi:)lnace uzgajam orpingtom,vijandot veliku,bantam,kokinkine,sabo.pozdrav
srdjanbl
Moja zivina
srdjanbl
kokinkine
srdjanbl
plimutrok
srdjanbl
i naravno orpingtoni
srdjanbl
svilena koka
cochin
cao srdjane !!! ajde molim te malo bolje uslikaj te kokinkine , pojedinacno ako moze i u stojecem stavu , od koga si nabavljao i sta imas trenutno?
srdjanbl
Cao!Nazalost ne mogu ih vise uslikati,prodao sam ih.Evo kod nas je izlozba OVIH DANA u B.LUCI.Pa da se pohvalim da imam 2 sampiona...orpington i bantam...Bice slika:)
cochin
svaka cast , sigurno zasluzene titule , postavi slike ako imas i od druge zivine sa izlozbe
srdjanbl
nazalost nista od slika
srdjanbl
Ukrali mi telefon.A bas sam imao dosta slika...za postaviti!
cochin
QUOTE(srdjanbl @ Nov 14 2008, 10:46 PM) *
Ukrali mi telefon.A bas sam imao dosta slika...za postaviti!

steta , zato ja slikam foto aparatom , oces mozda dolaziti u Novi Sad na izlozbu 12-14decembra
srdjanbl
Vidjecu hoce li udruzenje organizovati prevoz.A ako ne,docu mozda s kolegom autom.Malo me brine kako prenijeti prekogranice...Hoces li ti izlagati zivinu?poz
srdjanbl
moj orpington
srdjanbl
koka smile.gif
srdjanbl
moje koke :-)
srdjanbl
kokice :-)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.