Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cacib Jagodina - 26. Mart 2011.
Zivotinjsko carstvo forum > Sve o psima > Izložbe pasa > Reportaze sa izlozbi
crnamrlja
Suncan prolecni dan izmamio je veliki broj odgajivaca i ljubitelja pasa na CACIB Jagodina 2011 - tradicionalnu medjunarodnu izlozbu pasa u ovom gradu.

Uzivajte u fotografijama smile.gif

Sve fotografije su zasticene autorskim pravima i njihova upotreba nije dozvoljena bez dozvole autora.
Sve informacije o koriscenju i kupovini fotografija mozete dobiti na info@zivotinjsko-carstvo.com ili telefon [+381] 63 273 121

All rights reserved. If you are interested in using or buying photographs from this gallery, feel free to contact me at info@zivotinjsko-carstvo.com or [+381] 63 273 121

_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja

_________

_________

crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________

crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________

crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

zorica-malizmaj
Divne slike, hvala crna mrljo!

Samo ova..... icon_no.gif tuzno....
QUOTE(crnamrlja @ Mar 27 2011, 10:19 PM) *
_________
Dakle strasno!!! Dokle cemo ovakve prizore gledati na nasim izlozbama, pitam se...??? Ovi jadni stenci ce po svoj prilici direktno iz ovog gepeka u Evropu icon_no.gif Par puta sam postavila pitanje organizatorima nasih izlozbi zasto se dozvoljava prodaja stenaca na izlozbi, pa jos na ovakav nacin i dobila odgovor da je opsta kriza i jadni odgajivaci eto i na ovaj nacin pokusavaju da udome svoju stenad.... Obzirom da sam i ja odgajivac, imam pravo da komentarisem i moram reci da ne razumem i ne odobravam ovakav postupak ni od strane odgajivaca ni od strane organizatora!
crnamrlja
uvek ista prica, uvek se na izlozbama nude stenci stari toliko da ih ne treba ni odvajati od majke a kamoli nosati u prljavim kutijama u kojima ce na betonu u hali ili na suncu provesti po ceo dan...

horor

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.