Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cacib Beograd 02.11.2008
Zivotinjsko carstvo forum > Sve o psima > Izložbe pasa > Reportaze sa izlozbi
crnamrlja
Organizaciono, ovo je bila jedna od najboljih izlozbi kojima sam prisustvovao na beogradskom Sajmu.

Veliki broj prijavljenih pasa i jos veci broj posetilaca koje je divan suncani dan `izvukao` iz njihovih kuca ucinili su ovaj tradicionalni dogadjaj zaista impresivnim.

U svakom slucaju, ko nije bio, pogresio je smile.gif

Slede fotografije koje cu objavljivati u paketima posto nisam u mogucnosti da ih obradim sve istovremeno.

Za pocetak, atmosfera na izlozbi i oko nje...plemenita cetvoronozna stvorenja i njihov prijateljski odnos sa covekom.

Best in show fotke cete videti narednih dan, dva. Hvala na strpljenju! smile.gif

Napomena:
Sve fotografije na kojima je istaknuto `goran catic - 2008 - zivotinjsko-carstvo.com` su moje vlasnistvo, i NIJE dozvoljena njihova upotreba bez izricite dozvole.

Pored ovih objavljenih, napravljeno je jos preko 1000 fotografija.
Vlasnici pasa koji zele originalne fajlove [10 megapiksela, moguca vrhunska stampa A4 formata] mogu mi se obratiti na 063 273 121

crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
nekoliko prizora iz dela u kome se u organizaciji ORCA-e odrzavao izbor za najlepseg psa bez pedigrea

_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
Shade

Hvala na tako lepoj fotografiji hug.gif To je moja kujica Border Collie Tiwlip Seta del Oro

Pozdrav, Maja
kaleidoskop
QUOTE(crnamrlja @ Nov 5 2008, 10:18 AM) *
_________

_________

Stvarno divne fotografije! Psebno mi se dopada ona postavljena danas u 10:18 na kojoj je turkmenski alabaj/kavkazac (ako se ne varam). Jako me podseca na moju zenku koja je nestala u subotu 01.11. (malo sam se rastuzila kada sam videla ovu fotografiju). Sve cestitke ponosnom vlasniku! Pozdrav od Jelene.
Elir
Lepe fotke, nema sta. Da li ima jos koja fotografija azijata? Ili si samo fotkao pse koji su isli za BIS?
kaleidoskop
QUOTE(Elir @ Nov 5 2008, 05:42 PM) *
Lepe fotke, nema sta. Da li ima jos koja fotografija azijata? Ili si samo fotkao pse koji su isli za BIS?

Vidim da volis azijate!Da nisi slucajno video ovu kuju turkmenskog alabaja-azijata? Nestala je 01.11.,postavila sam oglas na forum.
http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index...?showtopic=6115
Pozdrav od Jelene.
crnamrlja
molim vas da ne skrecemo sa teme
Elir
I ne skrecemo, ja sam te pitala dal` imas mozda jos neku fotku azijata, al` mi nisi odgovorio. smile.gif
kokica
prelepe su fotke smile.gif
žuto kokerče je moje wub.gif biggrin.gif
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
vreva u centralnom ringu smile.gif

_________
kaleidoskop
QUOTE(crnamrlja @ Nov 5 2008, 07:24 PM) *
molim vas da ne skrecemo sa teme

Prelepe zivotinje i stvarno fenomenalna atmosfera!
(izvini zbog skretanja sa teme)
crnamrlja
QUOTE(Elir @ Nov 5 2008, 08:11 PM) *
I ne skrecemo, ja sam te pitala dal` imas mozda jos neku fotku azijata, al` mi nisi odgovorio. smile.gif

kao sto vidis slikao sam mnogo vise pasa koji nisu usli u BIS smile.gif

ukupno imam preko 1200 fotki pa cu pokusati da iskopam nesto sa azijatima kad budem obradjivao sledeci `kontigent`
Elir
Hvala Gorane!

Odlicne su ti fotke, svaka cast!

Ajd` cekam te ostale fotke (i nadam se da ce biti jos koji azijat). smile.gif

I super je sto si fotkao vise oko ringa. msn-wink.gif
Mačker
Jel si slikao mesance koji su se takmicili na izlozbi, povodom orkine izlozbe mesanaca?
MFSara
Jest da sam mačkara,ali ono što je lepo lepo je svakom. Veličanstveno!
crnamrlja
QUOTE(Mačker @ Nov 6 2008, 04:58 PM) *
Jel si slikao mesance koji su se takmicili na izlozbi, povodom orkine izlozbe mesanaca?

jesam, na prvoj stranci ima 4 fotografije sa te izlozbe

u toku vikenda cu postaviti jos puno fotografija, cim se odmorim smile.gif
D&M
[font="Comic Sans MS"][/font][color="#2F4F4F"][/color]Imam lose iskustvo sa ovogodisnjeg CACIB-a, sto se tice organizacije. Moram da kazem. Ljudi koji su piskarali za stolom su izmesali brojeve ucesnika i podatke. Prevodilac ( jedna jako arogantna zena malogradjanskih osobina )nas je ignorisala. Nisu nas prozvali kada je trebalo, vec su umesto nas prozivali neke druge ljude. U medjuvremenu su se medjusobno prepucavali ko sta nije uradio kako treba i ko je kriv:)I dok smo se razjasnjavali sa njima svima, na lep kulturan nacin i dok su se oni tamo glupirali.. Sudija je vec ocenio pse i dodelio titulu. Mi smo mogli samo da prihvatimo da nam pas bude ocenjen bez sanse za titulu. Sto smo prihvatili. I sudija je naknadno pogledao naseg psa i ocenio. Na kraju su nam dali tudju diplomu, pa smo i to morali da reklamiramo. Kada je to bilo ispravljeno, primetili smo da su opet napravili gresku!? u imenu vlasnika blink.gif
Cula sam kako je prevodilac zapretila pisarima :"radite svoj posao kako treba, nemojte da vas izbacim iz ringa!!" Mislim, stvarno sramota: ((
Posle ovog svega smo se osecali jadno i prevareno. Ali i odlucno u nameri da vise nikada ne dodjemo na Beogradski CACIB

Znam da ovo nije Svajcarska, ali ako radite nesto, radite kako treba. Ili nemojte...

Bilo je predivnih pasa i mnogo rasa...

Click to view attachment

Click to view attachment
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________

_________
crnamrlja
_________
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.