.... naslovna

.... psi

.... mačke

.... ptice

.... male životinje

.... galerija

.... forum

.... prezentacije

.... oglasi

Best in show - 57. CACIB Beograd + rezultati



Tri najlepša psa izložbe - Best in show finale 55. CACIB Beograd

BEST IN SHOW
1. Americki stafordski terijer Top Gun Long Step, vl. Darko Živanović, Beograd
2. Lasa apso Shutle Dell Alberico, vl. Stefano Paolantoni, Italija
3. Americka akita Redwitch Born This Way, vl. Nikita Ivan, Cherepova N, Rusija

Pobednici po FCI grupama:
I FCI grupa: 1. puli Szep Apati Guba, Ines Dević, Hrvatska, 2. beli švajcarski ovčar Charming Casanova Les Trois Baisers, vl. Zvonimir Sabota, Hrvatska, 3.
II FCI grupa: 1. nemački bokser Starboaerd E.T., vl. Heidi Šavora, Hrvatska, 2. doberman Esmir Betelges, vl. Slobodan Maksimović, Kragujevac, 3. kane korso Scirocco Sangue Magnifica, vl. Branko Blažić, Niš, 4. rotvajler Amy Titanium Rott, vl. Darko Modrić, Hrvatska.
III FCI grupa: 1. američki stafordski terijer Top Gun Long Step, vl. Darko Živenović, Beograd, 2. foksterijer oštrodlaki Travella Strije The Deal, vl. Minjon Milovanović, 3. džek rasel terijer Original Masters Voice Long Song RNB, vl. Jozef Faradi, Mađarska.
IV FCI grupa: 1. jazavičar patuljasti dugodlaki Ulix Kragujevački As, vl. Mirko Marković, Kragujevac, 2. jazavičar kunićar dugodlaki Basshubert breaking Hearts, vl. Ewa Dabrowska, Rusija, 3. jazavičar oštrodlaki Dublet Zlamany Szelag, vl. Veonika Vavrziniak.
V FCI grupa: 1. američka akita Redwitch Born This Way, vl. Ivan nikita i N. Cherepova, Rusija, 2. samojed Aklaro Eye of The Tiger, vl. Slađana Necić, Beograd, 3. sibirski hiski Flower Starr of Hisaris Land, vl. Ivan Vukosavljević, Kragujevac.
VI FCI grupa: 1. dalmatinski pas Farfalla Tsvetok Lotos, vl. Nenad Dević, Niš, 2. bigl Szephegyi Szimat Leyla, vl. Ana Burić, Pančevo, 3. poljski lovački gonič Bialas Poitr, Poljska.
VII FCI grupa: 1. italijanski ptičar Polckveras Ercole, vl. Orsolia Kovenc, Mađarska, 2. irski crveni seter Hummingbird Fly to Stars, vl. Dragan ristić i Sandra Živanović, Jagodina, 3. nemački kratkodlaki ptičar Mexico del Ozren Badža, vl. Ozren Badža, Sremčica.
VIII FCI grupa: 1. labrador retriever Molli Retriverdiana, vl. Radiša I Ljiljana Kostić, Topolovnik, 2. engleski koker španijel Galinagos As it is, vl. Duško Piljević, Kragujevac, 3. zlatni retriever Alfa, vl Jelena Milovanović, Borča.
IX FCI grupa: 1. Lasa apso Shutle Dell Alberico, vl. Stefano Paolantoni, Italija, 2. mops Didiel Andes Villano, vl. Vlado sekulić, Beograd, 3. pudla patuljasta apriko, vl Karita Lund, Finska.
X FCI grupa: 1. mali italijanski hrt Johnnyangels Hound Elka Di Cuore Tenero, vl. Jelena Lučić, Niš, 2. ruski hrt Tavaszi Szel Strong Harmattan, vl Dragos Bunoi I Diana Kapela, Rumunija, 3. avganistanski hrt Moon Light, vl. Željka Jovanović, Beograd.

Agility prezentacija 57. CACIB Beograd

Ostali rezultati
Mladi vodiči: 1. Milica Moračanin sa kovrdžavim bišonom, 2. Nađa Gojković sa srednjom pudlom, 3. Anđela Gojković sa zlatnim retriverom.
Bebe 3 do 6 meseci: 1. američki stafordski terijer Apachstafps Pacman Cosa Nostra Imperio, vl. Darko Borozan iz Beogrda, 2. francuski bulldog Othello, vl. Marjana Mitrović, Beograd, 3. Stagebos First Lady for Buddha vl. Veroslava Jovanović, Beograd.
Najmlađi 6 do 9 meseci: 1. kavalijer King Čarls španijel Milbu Joyful Jonson, vl. Bojan Cukić, Beograd, 2. nemački bokser Giulia Del Monte Boxer vl. Rajko Proročić, Crna Gora, 3. sibirski haski Icilys Heartbreaker, vl. Vladimir Ranković, Lazarevac.
Veterani: 1. jorkšir terijer Desirer Te Daimer Chocolade, vl. Nebojša Jovanović, Leskovac, 2. zapadnoškotski beli terijerRony, vl. Milan Milovanović, Beograd, 3. njufaudland King of Helluland Choose Me, vl. Georgijeva I Šostarec, Subotica.

Mladi pobednici:
I FCI grupa: border koli Forestry Farm Gloria, vl. Nemet Atila i Marian Hobrone Tot, Mađarska.
II FCI grupa: kane korso Chilli Pepper Sangue Magnifica, vl Dejan Vesić, Beograd.
III FCI grupa: bulterijer Lucky Strike from the Hood, vl. Olga Janković, Šabac.
IV FCI grupa: jazavičar patuljasti oštrodlaki Lux Del Palatino Lillywood, vl. Analuce Saleti, Italija.
V FCI grupa: sibirski haski Ennisanna Sweet Red Wine, vl. Aleksandar Radenković, Prokuplje.
VI FCI grupa: bigl Sarah Lees Pack Kalinka, Ana Burić, Pančevo.
VII FCI grupa: nemački oštrodlaki ptičar Žak Fantastic of Miki, vl. Milenko Radanović, Novi Sad.
VIII FCI grupa: engleski koker španijel Venilil Chasing Reinbows Hektor, vl. Aneta Galic, Makedonija.
IX FCI grupa: lasa apso Shutle Dell Alberico Stefano Paolantoni, Italija.
X FCI grupa: avganistanski hrt Chantal Dutchess Nijinski Ballet, vl. Nicole Moldovan, Ruminija.
Junior BIS: 1. kane korso Chilli Pepper Sangue Magnifica, vl Dejan Vesić, Beograd, 2. bulterijer Lucky Strike from the Hood, vl. Olga Janković, Šabac, 3. bigl Sarah Lees Pack Kalinka, Ana Burić, Pančevo.
Parovi: 1. dalmatinski psi, vl. Nenada Devića, 2. bulmastifi, vl. Miloš Milosavljević, 3. engleski koker španijel, vl. Duško Piljević.
Grupe: 1. crni ruski terijeri, vl.Galina Jatsenko, 2. špringer španijel, vl. Dušan Samardžić, 3. kane korso, vl. Odg. "Strajano".
_________
NAPOMENA: Sve fotografije su vlasništvo fotostudija za kućne ljubimce - www.fotostudio.rs i nije dozvoljena njihova upotreba bez dozvole.

Please do not reproduce any of these images on a website or any newsletter / magazine without prior permission - info@fotostudio.rs


Korisnici sa mobilnih uređaja (Android, Apple) kliknite OVDE

Users coming from mobile devices click HERE





Komentari/pitanja

.... divljina

   
  Maya di Altobello
  Shadow of Aire
.Lionheart
[erdel terijer]
  Express Man Rezlark
 [patuljasti šnaucer]
  Big Band Rezlark
 [patuljasti šnaucer]
  Ivory Iv from Lipar Land [doberman]
   

2003-2015 © Životinjsko carstvo