.... naslovna

.... psi

.... mačke

.... ptice

.... male životinje

.... galerija

.... forum

.... prezentacije

.... oglasi

54. CACIB Beograd - 09. mart 2014.


U nedelju 1. marta 2015. na beogradskom Sajmu održan je 55. CACIB Beograd.

CACIB Beograd 2014

Evo rezultata i galerije sa Best in show završnice.

55. CACIB Beograd - REZULTATI
BEST IN SHOW

1. bulmastif Let It Be Is Dvariskiu, vl. Dejan Veljković, Beograd,
2. akita Redwitch Born This Wey, vl. Nikita Ivin, Cherperova N., Rusija,
3. nemački lovački terijer Mister Von Kleinem Fluss, JWW, vl. Miodrag Bošnjak, Gradiška, Bosna i Hercegovina.

Najbolji mladi vodiči: 1.Raljić Melisa sa faraonskim psom, 2. Petra Veger sa koker španijelom, 3. Roljić Milica sa kovrdžavim bišonom

Najbolje bebe:
1. kavkaski ovčar Azar iz Petra Velikog, vl. Sanja i Vladimir Jokić iz Novog Sada, 2. čau čau Lifes Storm for Shen Te Apocalypse, vl. Andra Jurcan i Sunčica Lazić, Beograd, 3. kane korso Sargon Corso di Munteanu, vl. Emil Munćan, Velika Greda.

Najmlađi psi:
1. srednji šnaucer biber i so Giorgio Pepper Grand Grand Calvera, vl. Katarina Đurić Jovanović i Vladimir Zrnić, Beograd, 2. američki stafordski terijer John Wick Long Step, vl. Darko Živanović, Padinska Skela, 3. sibirski haski Ennisanna Sweat Red Wine, vl. Lai Chee Fei. Malezija

Najbolji veterani:
1. zlatni retriver Astor Silkstyle, vl. Aleksandra Karapandža, Beograd, 2. američki stafordski terijer Peni Long Step, vl. Darko Živanović, Padinska Skela.

Prvaci po FCI grupama:
I FCI: 1. australijski ovčar Tryfecta Remember That, vl. Dora Erdesz, Mađarska, 2. Export for Britz Royal Croft, Am GCH, vl. Ivan Seizović i Suzy Britz, Vrnjačka Banja, 3. nemački ovčar Furbo Vom Haus Mileševac, vl. Peter Firic, Mileševo

II FCI: 1. bulmastif Let It Be Is Dvariskiu, vl. Dejan Veljković, Beograd, 2. rotvajler Lord Von Hause Kigen, vl. Odg. Von Hause Kigen", 3. srednji šnaucer biber i so Absolute Power of Cindy Land, vl. Baroka Etien, 4. mastif Danube Titan Lonely Little Wolf, vl. Miloš Vlajkov, Novi Sad.

III FCI grupa: 1. nemački lovački terijer Mister Von Kleinem Fluss, JWW, vl. Miodrag Bošnjak, Gradiška, Bosna i Hercegovina, 2. Jorkšir terijer Classical Mexico of New Deal, vl. Katalin Radvanszky, Mađarska, 3. Džek raselov terijer Heartily Peter Pan Met, vl. Nenad Dimitrijević, Beograd.

IV FCI grupa: 1. jazavičar oštrodlaki Jasmina Von Huberhorn, vl. Ana Teodorescu, Konstanca, Rumunija, 2. jazavičar kratkodlaki Atina Von Haus Teleki, vl. Teleki Ferenc, Kać, 3. jazavičar dugodlaki Pako Kragujevački As, vl. Mirko Marković, Kragujevac.

V FCI grupa: 1. američka akita Redwitch Born This Wey, vl. Nikita Ivin, Cherperova N., Rusija, 2. čau čau Shen Te Chows Naomi, vl. Ivan Radunović, Beograd, 3. sibirski haski Ryane of Inner Vision, vl. Danijela Maksimović, Mala Vrbiva.

VI FCI grupa: 1. srpski gonič Coki, vl. Predrag Radovanović, Bogatić, 2. bigl Fonteposcas Little Meirmaid, vl. Manuel Stanoiu, Rumunija 3. srpski trobojni gonič Lara Drinska vl. Dragić Popović, Bogatić

VII FCI grupa: 1. poenter Cer Del Grande Mimašić, vl. Slaviša Mimašić, 2. epanjel breton Pablo vl. Saša Milićević, Kukljin, 3. nemački kratkodlaki ptičar Tir iz Doline Beir, vl. Dušan Šećerov, Novi Kneževac

VIII FCI grupa: 1. engleski koker španijel Galinagos Cause Nothing Compares, vl. Duško Piljević, Kragujevac, 2. američki koker španijel Tiara Glimmer Fiamma Viva, vl. Roberta Lukačević, Hrvatska, 3. romanjolski pas za vodu Ideal F-Kandela, vl. Predrag Jeličić, Futog

IX FCI grupa: 1. pekinezer Livanda Molinari, vl. Predrag Vasiljević, Stari Banovci, 2. Pudla srednja crna Petanus Angle of Gaycoland, vl. Željko Gajić i Judita Petan, Slovenija, 3. kovrdžavi bišon Kamians Petite Coquette, vl. Ana Vladimirov, Obrenovac

X FCI grupa: 1. veliki engleski hrt Melville Dell Attimo Fungate, vl. Dragan Cornel, 2. irski vučiji hrt Delaney Casidy Ray, vl. Ana Botić, Pančevo, 3. mali engleski hrt Save My Life Happines De Casa Braty, vl. Bratianu A. i Arsenie D.

Mladi pobednici po FCI grupama:

I FCI: Nemački ovčar Furbo Vom Haus Mileševac, vl. Peter Firic, Mileševo.
II FCI grupa: Rotvajler Džomba V.Haus Dražić, vl. Dragoslav Dražić, Čelarevo.
III FCI grupa: Američki stafordski terijer Call Me Bilbo, vl. Sava Moldovaj, Beograd.
IV FCI grupa: Jazavičar oštrodlaki Krantz Von Huberhorn, vl. Ana Teodorescu, Konstanca, Rumunija
V FCI grupa: Akita inu Kaya Go Daruma Kensha, vl. Tamara Drakulić, Žabalj.
VI FCI grupa: Bigl Absolutely Spotless Impet, vl. Dejan Klajić
VII FCI grupa: Epanjel breton Lea, vl. Miladin Jovanović, Obrenovac.
VIII FCI grupa: Engleski koker španijel Galinagos Express Yourself, vl. Duško Piljević, Kragujevac.
IX FCI grupa: Pudla patuljasta apriko Bhanyanan Lami Demon Ami, vl. Lunda Ca rita, Finska.
X FCI grupa: Irski vučiji hrt Delaney Casidy Ray, vl. Ana Botić, Pančevo

Junior BIS: 1. pudla patuljasta apriko Bhanyanan Lami Demon Ami, vl. Lunda Carita, Finska, 2. rotvajler Džomba V.Haus Dražić, vl. Dragoslav Dražić, Čelarevo, 3. nemački ovčar Furbo Vom Haus Mileševac, vl. Peter Firic, Mileševo.

Najbolji parovi: 1. engleski koker španijeli, vl. Duška Piljevića, 2. dalmatinski psi, vl. Nenada Devića, 3. srpski trobojni goniči, vl. Popović-Dragić

Najbolja odgajivačka grupa: 1. Mastifi, vl. Odg. Danube Titans", 2. Zlatni retriveri vl. Odg Milan Nalimana", 3. Patuljasti šnauceri crno srebrni, vl. Odg. Hause Kazak".

Sve fotografije su vlasništvo fotostudija za kućne ljubimce - www.fotostudio.rs i nije dozvoljena njihova upotreba bez dozvole.
Please do not reproduce any of these images on a website or any newsletter / magazine without prior permission - info@fotostudio.rs

Korisnici sa mobilnih uređaja (Android, Apple) kliknite OVDE
Users coming from mobile devices click HERE





Marketing


Komentari/pitanja

.... divljina

   
  Maya di Altobello
  Shadow of Aire
.Lionheart
[erdel terijer]
  Express Man Rezlark
 [patuljasti šnaucer]
  Big Band Rezlark
 [patuljasti šnaucer]
  Ivory Iv from Lipar Land [doberman]
   

2003-2015 © Životinjsko carstvo